Hakkımızda

2010 yılında Yolcu Matbaa Malzemeleri Ltd. Şti. tarafından kurulan İklim Davetiye markası, geçen 10 yıllık süre içerisinde sürekli gelişerek ve yenilenerek sektöre katkı sağlamayı kendine hedef seçmiştir. Kuruluşandan itibaren bünyesinde bulunan Aras Sünnet Davetiyeleri, İklim Düğün Davetiyeleri, Alyans Düğün Davetiyeleri ve Wedding Düğün Davetiyeleri olmak üzere 4 farklı katalog ve alt marka ile hizmet vermektedir.  
 
110 kişilik üretim ve yönetim kadrosu, 350 bayi ve 10.000 satış noktası ile hem istihdam hem de verdiği kusursuz hizmet ile sürekli kendini geliştirmektedir.  
 
Yenilikçi anlayışı ve uygun fiyat politikası ile, aracıları olan bayilerini ve son kullanıcı ile olan iletişimini sürekli geliştirmek üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir.
 
2016 yılının başında yepyeni bir kurumsal kimlik anlayışı ile son kullanıcıyı hedef alarak iyileştirme çalışmalarına başlamıştır.

https://sistem.iklimdavetiye.com

İnsan Kaynakları Formu

Sorularınızı Yanıtlamaktan Mutluluk Duyarız...

Yanıtlarını bulamadığınız sorularınızı, taleplerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşırsanız daha iyi hizmet sunmamıza katkı sağlarsınız.